Organisatie

De organisatie van de KinderVakantieWeek Berlicum bestaat uit de volgende leden;

 

Saskia van Son

Voorzitter
Tel: 06-20834049
saskia@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2013

Karin Meulendijk

Secretaris
Tel: 06-13706296
karin@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2011

Sindy van Empel

Penningmeester
sindy@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2018

Anita Verhagen

Tel: 06-12027226
anita@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2010

Evi Pennings

evi@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2015

Yvanka Gras

yvanka@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2014

Casper van Helvert

casper@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2019

Noud van Boven

noud@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2020