Organisatie

De organisatie van de KinderVakantieWeek Berlicum bestaat uit de volgende leden;

 

Saskia van Son

Voorzitter
Tel: 06-20834049
saskia@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2013

Karin Meulendijk

Secretaris
Tel: 06-13706296
karin@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2011

Evi Pennings

Penningmeester
evi@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2015

Anita Verhagen

Tel: 06-12027226
anita@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2010

Yvanka Gras

yvanka@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2014

Diana van Lith

Tel: 06-51418858 diana@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2017

Sindy van Empel

sindy@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2018

Sylvia van Osch

sylvia@kvwberlicum.nl
Bij de werkgroep sinds 2018